Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

  سلام و درود

      به پورتال خود خوش آمدید.

      این پورتال فقط محیطی است برای ارائه افکار و اندیشه های ناب شما.

تقریبا بیشتر باشگاههای پروازی ،دارای وبسایت اینترنتی می باشند.

ولی دوستان و پرندگانی که بطور انفرادی و ازاد ،در هر زمینه پروازی که فعالیت میکنند ،از داشتن یک وبسایت عمومی محروم بوده اند.انها بیشتر از طریق شبکه های مجازی که اکثرا یا نیاز به فیلترشکن دارد، ویا شبکه های موبایلی و تلگرام ، که در عین راحت بودن ،کمتر جنبه اموزشی وماندگاری دارند، با یکدیگر در ارتباط هستند.

در اینجا نیاز به پورتالی برای تمامی کسانی که پرواز میکنند یا به آن علاقه دارند و یا حتی برای تجارت در این زمینه فعالیت میکنند،چه آنهایی که آزاد کار میکنند و چه کسانی که در باشگاهی عضویت دارند،احساس می شد. و این پورتال ،جوابی است به این نیاز.

هر چند این پورتال وابسته به هیچ باشگاه پروازی نیست،ولی تا حد امکان سعی خواهیم کرد که باشگاههای ورزشی برتر و خوب را در همه زمینه های پروازی،به شما معرفی کنیم.به این دلیل که این باشگا هها نقش بسیار سازنده ای در پیشبرد ورزش های هوایی داشته و خواهند داشت.

امیدواریم که این پورتال بتواند زمینه گرد همایی دوستان پروازی وحتی کسانی که دوست داران پروازهستند را فراهم اورد . این پورتال برای برچیدن فیس بوک و تلگرام طراحی نشده است.ولی مزیت هایی نسبت به این دو رسانه در اختیار دارد.

مزیت نسبت به سایتهای دیگر :

سایتهای مربوط به باشگاههای پروازی،با هدف تبلیغ و اطلاع رسانی تجاری برای باشگاه طراحی شده اند. و مطالب انها اکثرا یا تماما مطالب خود باشگاه است. اما در این پورتال،شما و دیگر دوستانتان مطالب مورد علاقه خود را انشار می دهید و در مورد انها نظرات دیگر کاربران ثبت می گردد.

 

مزیت نسبت به تلگرام :

با افزودن مطلب یا فیلم یا عکسی از خودتال در گروههای تلگرام ،حداکثر ۳ یا ۴ روز آن موضوع در دیدرس کاربران قرار خواهد داشت.پس از ان فیلم وعکس ها کلا از جلوی دید خارج میگرددند.بطوری که کمتر کاربری رغبت به مثلا مرور عکسهای ۲ هفته پیش خواهد داشت.و فقط مطالب را میتوان با سرچ کردن ،دوباره مشاهده کرد.

اما در این پورتال مطالب (متن) و عکس ها و فیلم های شما برچسب خورده و تماما هم از داخل پورتال و هم از طریق گوگل قابل سرچ و دست یابی هستند.

مزیت نسبت به فیس بوک  :

قابل دسترس تر بوده(نیازی به فیلتر شکن نیست) و اختصاصا به پرواز و مطالب عمومی وتخصصی آن می پردازد .

تک پرواز و ساختار ان ؟

 

 

سایت تک پرواز از یک سایت اصلی و چندین زیر سایت ،تشکیل شده است.

سایت اصلی تک پرواز:

ادرس:

Takparvaz.com

کارکرد : اخبار – مقالات – شبکه اجتماعی – فیلم و کلیپ

سایت: اگهی های پروازی

ادرس:

takparvaz.com/adv

کارکرد : ثبت اگهی رایگان ،برای فروش کالای نو و استوک توسط کاربران و خلبانان عزیز

سایت : دانلودها

ادرس:

takparvaz.com/dl

کارکرد: دانلود رایگان و پولی تمامی محتوای قابل دانلود نظیر : فیلم – اپلیکیشن – مقالات

در زمینه پروازی

سایت :سایتهای پروازی

ادرس:

takparvaz.com/flysite

کارکرد:ثبت سایتهای پروازی و مشخصات و موقعیت انها ،به همراه عکس و فیلم ،با قابلیت نظر دهی کاربران و …

منتظر دیگر خدمات سایت تک پرواز ،باشید./

پورتال تک پرواز،یک NGO مجازیست ،واهداف زیر را برای خود انتخاب نموده است.

  • تبادل تجربیات : تبادل تجربیات پروازی شما دوست عزیز ،در تمامی زمینه ها میتوان برای کاهش امار حوادث بسیار مفید باشد.

  • اموزش : شما میتوانید با به اشتراک گذاری فایل های Word – PDF – عکس – فیلم های اموزشی اتاقهای گفتگو و تبادل نظرهمواره در حال اموزش دادن و اموختن باشید.

  • دوستی : این پورتال محیطی است برای اشناشدن شما با دوستانی که در زمینه پروازی شما فعالیت دارند.

  • غیر انتفاعی : این پورتال وابسته به هیچ سازمان یا نهاد دولتی نیست وتمامی هزینه های آن ( که نسبتا سنگین هم بوده است) از طریق شخصی تامین میگردد.البته امید است که بعدا قسمتی از این هزینه ها از طریق تبلیغات تامین شود.

  • اینترنت ۲ : پورتال تک پرواز،از طریق محتوا و مطالب ارسالی شما قادر به دستیابی به این اهداف میباشد. این پورتال با ایده گرفتن از پروژه موفق” ویکی پدیا” تاسیس گردیده است. در اینترنت ۲ ،مالک اصلی محتوای سایتها ،کاربران هستند.و در اینجا نیز “شما دوست عزیز ” با قرار دادن هر نوع مطلب یا فیلم و عکسی ،این محتوا را برای استفاده خود و دیگر دوستانتان فراهم خواهید کرد.به اسم خودتان و با مدیریت شخص شما.

برای استفاده از تمامی امکانات پورتال ، با نام کاربری خود وارد شوید.ویا اگر عضو نیستید ، رایگان ثبت نام کنید.

شما میتوانید در هر یک از زیر سایتها ثبت نام کنید.اما در صورتی که در وبسایت اصلی “تک پرواز” ثبت نام کنید،دیگر نیازی به ثبت نام مجزا در همه زیر سایتها نیست.

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید./

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.