Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

اهداف کلی سایت تک پرواز:

هدف کلی  سایت “تک پرواز” در کنار اموزش و خبر رسانی ،ایجاد محیطی امن برای خریدار و فروشنده است به این صورت که :

خریداران دیگر با مسایلی نظیر پرداخت پول و عدم دریافت کالا –  و یا دریافت دیر هنگام کالای خریداری شده – و همچنین دریافت کالایی بی کیفیت و نا مرغوب ، و… مواجه نگردند.

و فروشنده گان نیز فارق از بحث بازاریابی  و خدمات به مشتری – هزینه های ارسال کالا – هزینه و صرف وقت برای تبلیغات کالا- تاسیس فروشگاه و وبسایت وکانال تلگرام و نگهداری انها و…. به تولید ویا تجارت خود بپردازد.

انواع خرید وفروش در سایت تک پرواز:

الف: فروش امانی کالا

فروشنده کالا را به دفتر سایت ارسال می نماید وبا تعیین قیمت ان (ارزش کالا) و قیمت فروش ان به خریدار ، تمام هزینه و مسولیت انرا بر عهده سایت “تک پرواز” قرار  میدهد.(قوانین کامل انرا در ادامه مطالعه نمایید).

ب : خرید و فروش به ضمانت

در این حالت کالا در نزد فروشنده موجود است  و فروشنده با قرار دادن ان  در فروشگاه ،ومعرفی ان، اقدام به فروش می نماید . در این حالت هزینه و مسولیت کالا بر عهده فروشنده است ، اما سایت “تک پرواز” انرا برای خریدارو فروشنده ،ضمانت می کند.و در مقابل برای هزینه بازاریابی – وضمانت معامله  ، کارمزد دریافت مینماید .(قوانین کامل انرا در ادامه مطالعه نمایید).

ج : خرید و فروش به سفارش

در این حالت تولید و یا تجارت کالا ، در توان فروشنده است . اما فعلا کالا موجود نیست . فروشنده با دریافت سفارش در سایت “تک پرواز” ، اقدام به فروش ان می کند. در این حالت نیز هزینه و مسولیت کالا بر عهده فروشنده است ، اما سایت “تک پرواز” جزییات انرا از قبیل مبلغ کالا –  مدت زمان انتظار – خسارت طرفین در صورت عمل نکردن به تعهد و همه موارد دیگر  را برای خریدارو فروشنده ،ضمانت میکند.و در مقابل برای هزینه بازاریابی – وضمانت معامله  ، کارمزد دریافت مینماید. .(قوانین کامل انرا در ادامه مطالعه نمایید).

قوانین فروشندگی در سایت تک پرواز:

 

اصول:

۱- اقای ………………………………….که از این به بعد اختصارا “فروشنده”  نامیده می شود ، در سایت

“تک پرواز” دارای یک غرفه فوشگاهی اینترنتی با عکس و نام ولوگوی اختصاصی خود و دسترسی کامل در این قسمت خواهند شد.

۲- این سایت در زمینه پرواز و ورزشهای هوایی است و فروش هر کالایی که مربوط به این ورزش باشد و منع قانونی نداشته باشد،در ان مجاز است.

 

۳- فروشنده به سه طریق امکان فروش کالای خود را دارد:

الف: فروش امانی کالا

ب : خرید و فروش به ضمانت

ج : خرید و فروش به سفارش

 

۴- در فرایند خرید از سایت و فروش کالای فروشندگان،سایت “تک پرواز” مسولیت حقوق خریدار و فروشنده را در چهار چوب قوانین ذکر شده،تضمین مینماید.

 

۵- در قبال هر یک از سه طرق فروش کالا اعم از ” فروش امانی کالا ” و ” خرید و فروش به ضمانت ” و” خرید و فروش به سفارش ” برگه رسید و درخواست بین طرفین سایت “تک پرواز” و فروشنده مبادله می گردد و تشریفات اداری لازم و ضروری است.

 

تبصره :

 • تمامی سفارشات خریداران ،با جزییات کامل ارشیو و نگهداری شده و در صورت درخواست در اختیار فروشنده و یا خریدار قرار داده خواهد شد.
 • تصویه حساب با فروشنده و واریز وجه ،هر هفته و به درخواست فروشنده ،قابل انجام است.
 • این قرار داد در دو نسخه تنظیم و به امضا رسیده و معتبر است.

 

 • سایت “تک پرواز” در قبال معاملاتی که خارج از سایت صورت گرفته ،هیچ مسولیتی ندارد.
 • مدارک مورد نیاز برای احراز هویت فروشنده شامل : تصویر شناسنامه – کارت ملی – عکس پرسنلی –لوگو فروشگاه یا باشگاه مربوطه – شماره حساب یا شماره کارت جهت واریز وجه – نام صاحب حساب می باشد.
 • مجوز های ارایه شده به فروشنده شامل:لینک سایت–لینک فروشگاه فروشنده– ای دی کاربری فروشنده – رمزجهت ورود به قسمت مدیریت(داشبورد) فروشگاه – یک نسخه از قرار داد میباشد.

 

 • فروشنده می تواند در قبال کالایی که برای فروش در اختیار سایت “تک پرواز” قرار میدهد،

چکی به امانت دریافت نماید . که مبلغ ان معادل ارزش کالایی است که در اختیار سایت قرار داده می شود. بدیهی است که فروشنده می تواند هرزمان کالای خود ویا در صورت فروخته شدن ،مبلغ ارزش انرا مطالبه نماید. اما چک دریافتی، در قبال فروش کالا به سایت “تک پرواز” نیست.

 

 • فرو ش کالا در سایت “تک پرواز” انحصاری نیست و میتواند چندین برند یک محصول از فروشندگان مختلف را شامل گردد.
 • -فروشندگن در قبال صحت مشخصاتی که در فرم های سه گانه : ( ” فروش امانی کالا ” و ” خرید و فروش به ضمانت ” و” خرید و فروش به سفارش “) وارد می کنند مسئول هستند و نمی توانند انها را تغییر دهند.اما می توانند برای رقابت با دیگر رقبا ، و یا کسب سود بیشتر ، قیمت های وارد شده درفرم  را تصحیح نمایند.
 • در صورت مطالبه فروشنده ،چک امانت به شماره …………………………………..صادره از بانک ……………………………… و به مبلغ ………………………..به فروشنده اقای………………………….تحویل داده شد.تاریخ تحویل چک …………………….

 

 • قیمتی که از طرف فروشنده به عنوان “ارزش کالا” در فرم وارد میشود،فقط از طرف فروشنده قابل تغییر است.اما دیگر قیمتها به پیشنهاد فروشنده تعیین میشود و میتواند از طرف سایت “تک پرواز” بنا به صلاحدید ،تغییر کند.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.